Duşta göğüsleri patlayan kadın ölümden döndü

İngiltere’de fenomen ve cinsel içerikli film yıldızı 4 çocuk annesi Sophie Anderson, geçtiğimiz yıllarda göğüs büyütme ameliyatı olmasıyla …

İngiltere‘de fenomen ve cinsel içerikli film yıldızı 4 çocuk annesi Sophie Anderson, geçtiğimiz yıllarda göğüs büyütme ameliyatı olmasıyla gündeme gelmişti. Dünyanın en büyük göğüslü kadınlardan biri olarak bilinen Anderson göğüs implantından dolayı sağlık sorunları yaşayarak 12 ay içinde dört kez sepsis geçirdi. Anderson’ın başına gelen korkunç olay ise önceki günlerde duş aldığı sırada yaşandı.

Haberler’in aktardığına göre Anderson, duşa girdikten bir süre sonra göğsünden gelen sızıntıyla sarsıldı. Genç kadın, göğsünün patladığını görmesinin ardından eşine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çağrılan ambulans, Anderson’u hastaneye götürdü.

Hastanede tedavisi devam eden ünlü isim, yeni bir ameliyata girmek için hazırlık yapıyor. Başına gelen olay hakkında konuşan Anderson, “Başıma bu olay geldiği an çok korktum, resmen dehşete düştüm. Doktorlar bana şanslı olduğumu söyledi. Şu anda sadece iyileşmek istiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.