Emmy ödüllü Yargı ekibi Türkiye’de


Emmy ödüllü Yargı ekibi Türkiyede

Dizinin başrol oyuncularından Pınar Deniz kazanılan ödülle ilgili, “Gerçekten çok gurur verici. Herhalde televizyon dizisi kategorisindeki en iyi ödülü aldık. O yüzden çok mutluyuz çünkü çok büyük emekle yapılan bir iş. Ekip arkadaşlarımız da eminim ki bizim kadar heyecanlıdırlar. Onlar adına da kendi adıma da hepimiz adına da çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Emmy ödüllü Yargı ekibi Türkiyede

Dizinin diğer başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu da “Çok mutluyuz. Bir an önce de ekibimizle bir araya gelip bu mutluluğu onlarla da paylaşmak istiyoruz. Rüya gibi beş gün geçirdik ve çok güzel bir şekilde ödüllendirildik” dedi.

Emmy ödüllü Yargı ekibi Türkiyede

Senarist Sema Ergenekon duygularını, “Hepimiz çok büyük mutluluk ve onur yaşadık. Bu işin, hepimizin inancı ve gayretinin getirdiği bir aurası var. Bu auranın olmasıyla bu ödülü almamız kaçınılmazdı. Ben sonuna kadar inanıyordum. O yüzden böyle olmuş olmasına da çok mutluyum” sözleriyle anlattı.

Emmy ödüllü Yargı ekibi Türkiyede

Yönetmen Ali Bilgin de “Çok büyük bir gurur duydum. Bir yandan sınırlar ötesi bir yerde, tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu bir işi yapmak çok gurur verici. Orada hissettim biz ekipten yalnızca beş kişi oradaydık. Ama gönlüm tüm ekibi kucaklayabilmeyi isterdi. Çünkü bu işler tek başına olmuyor. Bizi destekleyen bir ekip olmadan asla olmaz. En büyük arzum oydu. Ama Türkiye’de de bir kutlama yapacağız” dedi.

Öte yandan dizinin dördüncü sezonunun olup olmayacağına yönelik bir soruya Senarist Sema Ergenekon “cevap yok” şeklinde yanıt verdi.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*